O nás

Jsme Live 4G. Projekt, který chce přinášet radostnou zprávu o Ježíši. Vize, že víra je opravdu pro každého a že i sociální sítě mohou sloužit k rozumné a kvalitní prezentaci křesťanství. Skupina lidí, která chce konkrétně tvořit různé programy a akce. Myšlenka, ke které se můžete připojit i vy.

Historické okénko

Vše začalo tak trochu “omylem” na ministrantském táboře, kde jsme zjistili, že nás baví se spolu modlit. Získali jsme zkušenost, že modlitba může být živá. Viděli jsme, jak se kluci z druhého stupně ZŠ po dvou hodinách modlitby chtějí dále modlit, protože zakusili, že Bůh je živý.

Tento zážitek v nás vzbudil touhu předávat tuto zkušenost dál a nabízet ji celým farnostem, aby co nejvíce lidí mohlo zakusit živého Boha.

A tak vznikla chválová skupina 4G složená z mladých katolíků, kteří chtějí sloužit a přinášet radost z modlitby do farních společenství.

Pozvánka do týmu

Líbí se ti myšlenka projektu Live 4G? Přemýšlíš, že by ses zapojil? Neboj se nabídnout trochu volného času a své nadání. Budeme rádi za pomoc všeho druhu.

Hledáme lidi, se kterými budeme společně nacházet, kudy vede cesta. Hledáme tvůrce obsahu, hudebníky, kreativce, scénáristy, kameramany, střihače, marketéry, grafiky, copywritery, webmastery, pomocníky, lidi, kteří to všechno budou organizovat, kteří to budou podporovat…

A nejenom, že hledáme ty, kteří “už něco umí”, ale také ty, kteří chtějí vstoupit do něčeho nového – naučit se třeba stříhat nebo cokoliv jiného.

Můžeš nabídnout jednorázovou pomoc, nebo dlouhodobou spolupráci, svoje know-how, techniku, čas, ochotu. 

Můžeš a chceš něco z toho nabídnout? Budeme za tebe opravdu rádi.