Chci podpořit

Toužíme po světě, ve kterém je Ježíš opět důležitou postavou života každého z nás. Kde je víra normální a křesťanství především o živém vztahu s Bohem. Chceme plnit sociální sítě Evangeliem a dávat prostor Ježíšovi, aby si On sám oslovoval další a další srdce.

Věříme, že Live 4G je Božím dílem. Nechceme a nemůžeme v tom být sami. Jestli cítíte, že vás Bůh volá k tomu, abyste nás podpořili, budeme vám velmi vděční, když tak učiníte. Máte hned několik možností podpory.

👉 Modlitbou

Nechceme, aby toto dílo bylo o nás. Toužíme být Ježíšovýma rukama v tomto světě a konat to, co On považuje za dobré. Proto potřebujeme i tvoji modlitbu. Abychom mohli udržovat plachty napnuté a citlivé na vanutí Ducha Svatého a všichni tak líp a víc žili pro Boha.

👉 Sdílením

Znáš někoho, komu by mohlo pomoci něco z naší tvorby? Líbí se ti, co děláme? Budeme rádi, když to budeš sdílet s konkrétními lidmi, ale i na svých sociálních sítích, aby se naše dílo mohlo šířit a oslovovat co nejvíce lidí.

👉 Zapojením

Líbí se ti myšlenka projektu Live 4G? Přemýšlíš, že by ses zapojil? Neboj se nabídnout trochu volného času a své nadání. Budeme rádi za pomoc všeho druhu.

Hledáme lidi, se kterými budeme společně nacházet, kudy vede cesta. Hledáme tvůrce obsahu, hudebníky, kreativce, scénáristy, kameramany, střihače, marketéry, grafiky, copywritery, webmastery, pomocníky, lidi, kteří to všechno budou organizovat, kteří to budou podporovat…

A nejenom, že hledáme ty, kteří “už něco umí”, ale také ty, kteří chtějí vstoupit do něčeho nového – naučit se třeba stříhat nebo cokoliv jiného.

Můžeš nabídnout jednorázovou pomoc, nebo dlouhodobou spolupráci, svoje know-how, techniku, čas, ochotu. 

Můžeš a chceš něco z toho nabídnout? Budeme za tebe opravdu rádi.

Ozvi se nám na sociálních sítích

nebo na email dycka.jiri@gmail.com

👉 Finančně

Abychom mohli fungovat, potřebujeme podporu i po stránce materiální.

Hledáme dárce, kteří by se zapojili v kampani 100×100: 100
pravidelných podporovatelů, kteří každý měsíc přispějí částkou 100 korun, nebo jakoukoliv jinou. 

Ale i díky vašim jednorázovým darům můžeme růst a pomáhat budovat Boží království. Budeme ti velmi vděční za každý dar v jakékoliv výši.

Platba přes QR-kód

Bankovní spojení:

Live 4G, z. s.

2701934227/2010 (Fio banka)